+90 212 210 59 14

 

 

Akademia Yaşam Bilimleri Merkezi

35 yıl önce başlayan ilaç endüstrisi hikayemiz; içerisinde Sağlık Bakanlığı TİTCK Teftiş Kurulu eğitimleri, yüzlerce başarılı eğitim ve müşterilerimize İlaç Üretim Ruhsatı aldırma başarıları ile devam etmekte...

Akademia Yaşam Bilimleri Merkezi, sağlık endüstrisinin gerektirdiği standartlara uyum çerçevesinde sizlere en iyi eğitim hizmetini sunarak başladığı hikayesine, yıllar içerisinde artan tecrübesi ve gelişen kadrosu ile GMP Danışmanlığı, Kalifikasyon Hizmetleri, Ruhsatlandırma Başvuruları, Conceptual Design ve en önemlisi İlaç Üretim Yeri Ruhsat Belgesi alınması konusunda destek sağlanması ile hizmet çerçevesini geliştirmiştir.

Sizlere sunduğu bu eğitimlerde bünyesindeki konularındaki uzman danışmanların tecrübelerini aktarmanın yanında, yurtdışında saygın seminer kurumlarında konuşmacı olarak katılan kişileri de Türkiye`ye getirerek bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaşmalarını sağlamıştır.

Güncellenen hizmet konuları, değişen literatürler yakından takip edilerek oluşturulmakta, sizlerden gelen talepler doğrultusunda sadece sizin isteklerinize uygun şekilde özenle hazırlanmaktadır.